Reklamlar
Nss

Nss

Nss; Futbol oyunlarıyla aranız nasıl? Eğer futbol oyunlarını seviyorsanız sizlere çok iyi bir oyun önerim var. New Star Soccer, internet üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz kaliteli bir futbol oyunu.

Size oyundan biraz bahsetmek istiyorum. Nss oynayarak eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir oyun. Genellikle internet üzerinden oynanan oyunlar kalitesiz olsa da bu oyun gerçekten oynamak isteyeceğiniz bir oyun.

İlk başta biraz alıştırmayla işe başlıyoruz. Bize topa hangi şekillerde vuruş yapabileceğimiz ve pasları nasıl kesebileceğimiz öğretiliyor. Örneğin topa nasıl falso verebileceğimiz, sert şutları nasıl çekebileceğimiz vs. öğretiliyor.

Alıştırmaların ardından artık New Star Soccer oynamaya başlıyoruz. Şimdi istediğiniz herhangi bir ülkeyi seçerek o ülkede bir lig takımına gidiyoruz ve profesyonel futbolcu kariyerimiz başlamış oluyor.

Maç başı para alıyoruz ve maçlarda primlerde alabiliyoruz bunlardan bir tanesi gol primi. Bunun yanında ilerleyen dönemlerde sponsorlar bize talip oluyorlar ve onlardan para alıyoruz. Oyunda bir adette kumarhane bulunuyor ve burada şansımız yaver giderse kumar oynayarak küçük bütçemizi bir hazineye dönüştürebiliyoruz.

Peki New Star Soccer’da bu kazandığımız paraları napıyoruz? Bu paralarla kendi gelişimimize katkı sağlayabiliyoruz. Yeni kramponlar alabiliyoruz bunun yanında lüks eşyalar satın alabiliyoruz ve en önemli olan taraflardan bir tanesi de enerji içeceği satın alabiliyoruz.

Oyunun daha pek çok detayı bulunuyor tamamını anlatmaya çalışırsam ansiklopedi yazmam gerekebilir. Gerçekten en kapsamlı flash oyunlardan bir tanesi olan New Star Soccer’ı denemenizi öneriyorum.

Oyuncu Seç Nss Oyunu

Kafa Vuruşu Nss Oyunu

Flash Gol Nss Oyunu

Langırt Nss Oyunu

Yeşil Saha Nss Oyunu

Final Penaltısı Nss Oyunu

Top Sektir Nss Oyunu

Arabalı Nss Oyunu